dlaczego warto wybrać czarne szkło przeciwsłoneczne bluetooth?

July 24, 2022
najnowsze wiadomości o firmie dlaczego warto wybrać czarne szkło przeciwsłoneczne bluetooth?

Niektóre inteligentne okulary oferują funkcje fotograficzne w dowolnym miejscu i czasie, mogą oferować robienie zdjęć podczas pływania, wspinaczki górskiej, skakania.

 

1, inteligentne okulary są takie same jak smartfony. Inteligentne okulary odnoszą się do ogólnego określenia urządzeń do noszenia okularów, które mają unikalny system operacyjny i mogą być instalowane w celu uzyskania różnych funkcji za pomocą oprogramowania.Charakteryzuje się prostym użytkowaniem i małą objętością i jest jednym z najbardziej obiecujących inteligentnych urządzeń do noszenia.

 

2, Od formy użytkowania inteligentnych okularów, jego największą wartością jest możliwość dodawania szybkich informacji w polu widzenia człowieka.Podobny do systemu podpowiedzi kasku używanego przez pilotów myśliwców.Dodatkowe podpowiedzi w ludzkim wzroku mogą być wykorzystywane do różnych celów: podpowiedzi nawigacji.Oglądanie mapy za pomocą telefonu komórkowego wymaga od ludzi przekształcenia mapy w trójwymiarową przestrzeń w swoim minds.Inteligentne okulary mogą bezpośrednio dawać trójwymiarowe wskazówki dotyczące przestrzeni w ludzkim wzroku, co jest bardziej intuicyjne i skuteczne.

 

3, w przypadku inteligentnego szkła, firma Shenzhen WEE eletronic, ale jest tylko garstka marek, które mogą zrównoważyć praktyczność i modę.